Masaüstü Bilgisayar

     Exper Active serisi, ev ve ofislerin standart kullanım ihtiyaçları için dizayn edildi. Günlük işlemleriniz için ihtiyacınız olan performans seviyesinde ürünleri Active ürün ailesinde bulun, masaüstünde Exper kalitesine sahip olun.

Güvenilir ve Sağlam Masaüstü

     Tüm Zorlu Testlerden Geçti

Exper Ailesinin temel değeri hayatınızı kolaylaştıran, sağlam ve güvenilir ürünleri sizlere sunmaktır. Bilgisayarınızla mükemmel bir deneyim yaşamanız için; ısınma, performans, uyumluluk, kararlılık gibi pek çok testten geçtikten sonra ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

GARANTİ

Garanti Sürenizi Ücretsiz Uzatın Bilgisayarlarda 2 yıl olan standart garanti süresini,www.exper.com.tr/cozumler/3-yil-garantiweb sayfamızdan, gerekli bilgileri doldurarak 3. yıla hiçbir ücret ödemeden yükseltebilirsiniz.

Exper İle Güvendesiniz Ultra Güvenlik Ve Destek Paketi

Exper İle GüvendesinizUltra Güvenlik Ve Destek Paketi Exper bilgisayarlarınızda yüklü olarak gelen Comodo güvenlik ürününü, gerekli etkinleştirmeleri yaparak kullandığınızda, 3 ay boyunca bilgisayarınızda virüs kaynaklı oluşabilecek problemlerin giderilmesi için ödeyebileceğiniz ücreti 500TL’ye kadar Comodo Sigortası kapsamında güvence altına alıyoruz.