ABOUT WON

WHO WE ARE
Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri konusunda servis, destek ve çözüm sunan firmamız; 1992 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde ticari hayatına başladı...

2000 yılından itibaren çalışmalarını; teknik servis ve destek konusunda daha da artıran Ezgi Bilgisayar, çalışma şekli, müşteri odaklı hizmeti, çözüm için farklı alternatif sunması ile sektörde kendine özgü yer edindi. Paylaşımcı ve referans noktası olma özelliğini yitirmeden devam ettirdi.

Şu an MS Windows bazlı işletim sistemleri ve uygulamaları, Exper,Hp,Lenovo,Dell Bilgisayar bayiliği Eta,Workcube,SysMOND yazılım bayiliği, Zyxel,Kaspersky Güvenlik çözümleri ve İşletmelerin donanımsal ve yazılıma bağlı ihtiyaçlarına endüstriyel çözümler sunmaktadır. Mesleklerinde başarılı ve gerekli eğitimleri almış, yetkinliğe sahip çalışanları ile ve sektörde tanınan kendilerini kanıtlamış uzman firmalarla birlikte çalışmayı kendisine prensip edinmiş çalışmalarını ve hizmletlerini bu yönde sürdürmek kararlılığından hiç geri dönmemiştir.

Özellikle kaynağı yerel olan ve olması muhtemel yazılım ve donanımlara destek verme ve gelişmelerine imkan sağlama konusunda çalışmaları artarak devam etmektedir.

learn more
won creative hub